LOADING...

Do góry

7 grudnia 2023

Mikołajkowe Zauroczenie w Ośrodku Kultury – Świąteczna Magia i Inspiracje

Wczoraj w miejscowym Ośrodku Kultury odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które wypełniło przestrzeń świąteczną magią i inspiracją dla wszystkich uczestników. Mikołajkowe Zauroczenie przyciągnęło zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych, oferując różnorodne atrakcje i zajęcia.

Rozpoczęcie wydarzenia stanowiły kreatywne zajęcia dla dzieci, które przeniosły najmłodszych w magiczny świat świąt. Malowanie, rysowanie i tworzenie ozdób wprowadziły uczestników w atmosferę przedświątecznej radości.

Następnie przyszedł czas na wyjątkowe zajęcia z BABY DANCE, które zostały wzbogacone mikołajkowym stylem. Dzieci mogły wyrazić się poprzez taniec, doskonale oddając radość i energetyczny nastrój tego świątecznego czasu.

Na zakończenie dnia wszyscy uczestnicy spotkali się z Kreatywnymi Kobietami na warsztacie Żywicy. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło niezapomnianych chwil, wypełnionych świąteczną atmosferą i inspiracją artystyczną.

Mikołajkowe Zauroczenie w Ośrodku Kultury stało się doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, czerpiąc radość z twórczych działań oraz ciepła świątecznego okresu.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, a jednocześnie zapraszają do kolejnych spotkań, które będą pełne magii, kreatywności i inspiracji. Niech świąteczna atmosfera towarzyszy nam przez cały okres przedświąteczny!

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Artykuł

Gmina Goniądz zaprasza na Spotkanie wigilijne

Następny Artykuł

Spotkanie informacyjne dot. Czystego Powietrza

post-bars