LOADING...

Do góry

30 listopada 2023

Kulturalne Mikołajki w Krypnie: Świętujmy Razem!

W sercu gminy Krypno przygotowuje się coś wyjątkowego – Kulturalne Mikołajki, które odbędą się 10 grudnia od 10:00 do 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury (GOK) oraz KGW w Krypnie Wielkim. To wydarzenie, które z pewnością rozświetli serca zarówno małych, jak i dużych mieszkańców tej malowniczej okolicy.

W programie tego magicznego dnia znajdują się różnorodne atrakcje, które sprawią, że Mikołajki w Krypnie staną się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Jednym z głównych punktów programu będzie występ Mażoretek AFERA z Krypna. To utalentowana grupa, która dostarczy niezapomnianych wrażeń swoim tanecznym popisem.

Dla najmłodszych przygotowane zostaną również zabawy ze świątecznymi elfami. Maluchy będą miały okazję uczestniczyć w kreatywnych i radosnych aktywnościach, które wprowadzą je w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Nie zabraknie oczywiście wizyty samego Świętego Mikołaja! Dzieci będą miały szansę spotkać Mikołaja osobiście, podzielić się z nim swoimi marzeniami i odebrać od niego słodkie niespodzianki.

Ciekawym elementem Kulturalnych Mikołajek będzie stoisko piernikowe o nazwie “Misja Piernik”. To nie tylko okazja do kreatywnego dekorowania pierniczków, ale przede wszystkim szansa na wspólne działanie na rzecz lokalnej społeczności. Udekorowane pierniczki zostaną przekazane osobom samotnym i potrzebującym, dodając odrobinę słodkości i radości do ich świątecznego czasu.

Dla miłośników fotografii przygotowana zostanie świąteczna foto-ścianka, gdzie każdy będzie mógł uwiecznić magiczne chwile tego wyjątkowego dnia. Ponadto, na kiermaszu świątecznym, lokalni rzemieślnicy i artyści zaprezentują swoje wyroby, co stworzy niepowtarzalny klimat świąt.

Bilet wstępu na Kulturalne Mikołajki w GOK i KGW w Krypnie jest wyjątkowy – wystarczy przynieść słodycze, które zostaną przekazane osobom samotnym i potrzebującym. To piękna inicjatywa, która połączy radość świąt z pomocą potrzebującym.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Krypno oraz wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania, tworzenia magicznej atmosfery i dzielenia się radością z innymi. Kulturalne Mikołajki w Krypnie – to będzie niezapomniane wydarzenie, które zapisze się w pamięci społeczności na długo.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Następny Artykuł

XVII Powiatowy Konkurs “Na Choinkę Bożonarodzeniową”

post-bars