LOADING...

Do góry

12 lutego 2024

Rozkwitnij na WIOSNĘ! – Druga Edycja Wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury Krypno serdecznie zaprasza wszystkie kobiety do udziału w drugiej edycji wydarzenia “Rozkwitnij na WIOSNĘ!”. Wydarzenie zorganizowane przez Forum Kobiet Podlasia, to niepowtarzalne spotkanie odbędzie się 5 marca 2024 roku, tworząc wyjątkową okazję do radości, wdzięczności i uważności w kobiecym gronie.

Wyjątkowe Doświadczenie Dla Kobiet

“Rozkwitnij na WIOSNĘ!” to święto kobiet, które pragną spędzić czas w radosnej atmosferze, dzieląc się chwilami z przyjaciółkami, siostrami, czy mamami. Głównym celem tego wydarzenia jest podkreślenie wartości wspólnoty i wzajemnego wsparcia wśród kobiet.

Zróżnicowany Program

Uczestnicy wydarzenia będą miały szansę uczestniczyć w:

  • Merytorycznych prelekcjach: Dominika Nawrocka i Joanna Warecha podzielą się swoją wiedzą z zakresu zdrowia, rozwoju osobistego i innych obszarów istotnych dla kobiet.
  • Panelach dyskusyjnych: Interaktywne panele umożliwią wymianę doświadczeń oraz poglądów na różnorodne tematy ważne dla kobiet.
  • Konsultacjach ze specjalistami: Dostępne będą konsultacje z ekspertami, służące pomocą i wsparciem w różnych dziedzinach.
  • Muzycznym zakończeniu: Wieczór uświetni koncert, dodając muzykalną nutę do tego wyjątkowego święta.

Informacje Logistyczne

  • Data i Czas: 5 marca 2024 r., godzina 15:00 – 22:00
  • Koszt Udziału: 100 zł. Koszt obejmuje udział w wydarzeniu oraz zapewniony transport.
  • Rejestracja i Kontakt: Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o wcześniejszą rejestrację poprzez kontakt telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Kultury Krypno.

Współpraca i Partnerstwo

Firmy zainteresowane przedstawieniem swojej oferty podczas wydarzenia lub zostaniem Partnerem, proszone są o kontakt z organizatorami poprzez adres e-mail: forumkobietpodlasia@gmail.com.

Podsumowanie

“Rozkwitnij na WIOSNĘ!” w Gminnym Ośrodku Kultury Krypno to nie tylko wydarzenie, to okazja do spędzenia czasu w inspirującym towarzystwie i czerpania radości z bycia razem. Zarezerwujcie datę, aby razem z nami w pełni celebrować radość i piękno życia kobiet.

Poprzedni Artykuł

Ostatni Dzień Azylu: Teatralne Arcydzieło Tykocińskiego Teatru Amatorskiego

Następny Artykuł

Podpisanie Umów na Realizację Programu “Asystent osoby z niepełnosprawnością”

post-bars