LOADING...

Do góry

12 lutego 2024

Ostatni Dzień Azylu: Teatralne Arcydzieło Tykocińskiego Teatru Amatorskiego

Knyszyński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wyjątkowy spektakl teatralny pt. “Ostatni Dzień Azylu”, który zostanie przedstawiony przez Tykociński Teatr Amatorski. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego 2024 r. (sobota) o godzinie 17:00, a sala Ośrodka Kultury w Knyszynie stanie się miejscem, gdzie widzowie zanurzą się w fascynującym świecie teatru.

Spektakl, stworzony przez utalentowaną ekipę artystyczną, skupia się na dramatycznym losie Azylu – miejsca, które trzydzieści lat temu stało się symbolem przemiany starego w nowe. To opowieść o schodach prowadzących do Azylu, miejscu, które na zawsze zapisuje się w lokalnej historii jako świadek przełomu dekad lat 80. i 90. Miejsce to, choć początkowo kojarzy się z prosperity i popularnością, z czasem zniknęło, pozostawiając za sobą wspomnienia i legendy.

Reżyserem spektaklu jest Marcin Kwiatkowski, a scenariusz został stworzony przez Ryszarda Matusiewicza i samego reżysera. Obszerny zespół artystyczny, składający się z dwunastu utalentowanych aktorów, zapewni widowiskowe przeżycia.

Czas trwania spektaklu to godzina i 10 minut, a wiek widzów powinien przekraczać szesnasty rok życia. W trakcie wydarzenia będziemy świadkami fascynującej opowieści o przejściu od starego do nowego, od lat 80. do lat 90., od prosperity do zniknięcia Azylu.

Spektakl “Ostatni Dzień Azylu” to nie tylko lokalne wydarzenie teatralne, ale także uniwersalna historia o przemianie, której towarzyszy chropowata i często brutalna rzeczywistość małego miasta. Tykociński Teatr Amatorski nie boi się rozbierać mitów, pokazując, że za bajkową fasadą Tykocina kryje się zwyczajne życie z jego radościami i dramatami.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 85 7279997 lub bezpośrednio w Knyszyńskim Ośrodku Kultury. Nie przegapcie okazji uczestnictwa w tej niezwykłej podróży przez przeszłość, której dramatyczny szlak poprowadzi Was do ostatniego dnia Azylu.

źródło: kok.knyszyn.pl

Poprzedni Artykuł

Uroczyste Podsumowanie Działalności Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach

Następny Artykuł

Rozkwitnij na WIOSNĘ! – Druga Edycja Wydarzenia

post-bars