LOADING...

Do góry

6 lutego 2024

Zgromadzenia Publiczne w Gminie Knyszyn w Związku z Kryzysem Dochodów Rolniczych

Gmina Knyszyn informuje o planowanych zgromadzeniach publicznych, które odbędą się w dniach 9 lutego, 16 lutego, 23 lutego oraz 1 marca 2024 r. Zgromadzenia te są związane z trudną sytuacją, jaką obecnie przeżywają gospodarstwa rolnicze w województwie podlaskim.

Szczegóły Zgromadzeń:

Data:

  • 9 lutego 2024 r.
  • 16 lutego 2024 r.
  • 23 lutego 2024 r.
  • 1 marca 2024 r.

Miejsce:

  • Skrzyżowanie drogi krajowej Nr 65 z drogą wojewódzką ul. Tykocka

Godziny:

  • Od 9:00 do 15:00

Cel Zgromadzeń:

Głównym celem zgromadzeń publicznych jest zwrócenie uwagi na trudną sytuację finansową rolników w gospodarstwach województwa podlaskiego. Organizatorzy zgromadzeń wyrażają niezadowolenie z obecnej zapaści dochodów rolniczych, co wpływa na trudną sytuację wielu rodzin wiejskich.

Miejsce Strajku:

Miejscem strajku będzie skrzyżowanie drogi krajowej Nr 65 z drogą wojewódzką ul. Tykocka. Uczestnicy zgromadzenia planują przeprowadzić go w godzinach od 9:00 do 15:00, blokując ruch na tym strategicznym punkcie.

Apel do Społeczności Lokalnej:

Organizatorzy apelują do mieszkańców gminy Knyszyn o zrozumienie dla ich postulatów oraz wsparcie dla rolników w trudnej sytuacji. Jednocześnie proszą o zachowanie spokoju i bezpieczeństwa w trakcie zgromadzeń.

Gmina Knyszyn podkreśla, że zgromadzenia te są pokojowym wyrazem protestu i chęci poprawy warunków życia lokalnych rolników. O wszelkich zmianach dotyczących terminów czy miejsc zgromadzeń, organizatorzy poinformują odpowiednio wcześniej.

źródło: knyszyn.pl

Poprzedni Artykuł

100 Lat Pani Pelagii Ożlańskiej z Mikicina: Jubileusz pełen Śmiechu…

Następny Artykuł

Bal Karnawałowy w Knyszyńskim Ośrodku Kultury – Zaproszenie dla Dzieci!

post-bars