LOADING...

Do góry

6 lutego 2024

Spotkanie o Odpoczynku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krypnie

Gminna Biblioteka Publiczna w Krypnie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie poświęcone tematowi, który dotyczy każdego z nas – odpoczynku. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 9 lutego o godzinie 19:00, na parterze biblioteki.

O czym będziemy rozmawiać?

Czasem zapominamy, jak ważne jest zadbanie o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne poprzez właściwy odpoczynek. Dlatego właśnie zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o różnych formach odpoczynku, relaksu i regeneracji sił.

Gospodarze Spotkania:

Spotkanie odbędzie się we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krypnie, co sprawi, że atmosfera będzie nie tylko pouczająca, ale i pełna ciepła oraz kulturalnej rozmowy.

Szczegóły Wydarzenia:

Data: 9 lutego 2024 r.

Godzina: 19:00

Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna Krypno (parter)

Dla Kogo?

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych mieszkańców Krypna i okolic, którzy pragną dowiedzieć się więcej na temat zdrowego i skutecznego odpoczynku.

Na co możecie liczyć?

  • Otwarta Dyskusja: Każdy uczestnik będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na efektywne odpoczywanie.
  • Wskazówki i Porady: Ekspert lub osoba znająca się na temacie odpoczynku podzieli się praktycznymi wskazówkami.
  • Atmosfera Relaksu: Spotkanie odbędzie się w kameralnej atmosferze, sprzyjającej spokojnej rozmowie.

Zachęcamy do Aktywnego Udziału!

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak znaleźć balans między codziennymi obowiązkami a regeneracją sił. Wspólnie stworzymy przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń i poszukiwania najlepszych sposobów na zdrowy odpoczynek.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Krypnie – miejscu, gdzie rozmawiamy o odpoczynku i dbamy o własne dobre samopoczucie!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Bal Karnawałowy w Knyszyńskim Ośrodku Kultury – Zaproszenie dla Dzieci!

Następny Artykuł

Informacja o Uzysku Energii w Gminie Mońki

post-bars