LOADING...

Do góry

6 lutego 2024

Bal Karnawałowy w Knyszyńskim Ośrodku Kultury – Zaproszenie dla Dzieci!

Knyszyński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na niezapomniany Bal Karnawałowy, który odbędzie się w piątek, 9 lutego o godzinie 16:00. To wyjątkowe wydarzenie dostarczy mnóstwo radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń dla najmłodszych uczestników.

Szczegóły Wydarzenia:

Data: 9 lutego 2024 r.

Godzina: 16:00

Miejsce: Knyszyński Ośrodek Kultury

Co Przygotowaliśmy dla Dzieci?

W programie balu znajduje się wiele atrakcji, które z pewnością zachwycą maluchy:

  • Gry i Zabawy: Specjalnie przygotowane konkursy i gry, które sprawią, że czas mijać będzie wesoło i dynamicznie.
  • Poczęstunek: Dla wszystkich uczestników przewidziano pyszne przekąski i słodkości, aby nabrać energii do dalszej zabawy.
  • Zabawy Taneczne z Animatorem: Dzieci będą miały okazję tańczyć i bawić się pod okiem doświadczonego animatorskiego instruktora.
  • Konkurs na Najciekawsze Przebranie: Maluchy mogą wziąć udział w konkursie na najciekawsze przebranie, a zwycięzcy otrzymają nagrody.

Mile Widziane Przebrania!

Aby uczestnicy czuli się jeszcze bardziej w karnawałowym klimacie, zachęcamy do przyjścia w dowolne przebranie. Kolorowe stroje, maski, czy charakteryzacje na pewno dodadzą koloru i radości temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Wstęp Wolny!

Nie ma potrzeby zakupu biletów – wstęp na Bal Karnawałowy jest całkowicie darmowy! Knyszyński Ośrodek Kultury zapewnia wszelkie atrakcje i zabawy bez dodatkowych opłat.

Kontakt dla Dodatkowych Informacji:

W przypadku pytań lub dodatkowych informacji dotyczących Balu Karnawałowego, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 85 727 99 97.

Knyszyński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na kolorowy i pełen uśmiechu Bal Karnawałowy, który zapewni wiele radości i niezapomnianych chwil dla najmłodszych uczestników!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Zgromadzenia Publiczne w Gminie Knyszyn w Związku z Kryzysem Dochodów…

Następny Artykuł

Spotkanie o Odpoczynku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krypnie

post-bars