LOADING...

Do góry

5 lutego 2024

Zaproszenie do Zespołu Pieśni i Tańca Biebrza: Odkryj Pasję Tradycji Ludowej!

 

Zespół Pieśni i Tańca Biebrza otwiera swoje serce dla wszystkich miłośników muzyki ludowej, tańców oraz tradycji. Jeśli masz pasję do dziedzictwa kulturowego i pragniesz dołączyć do zgranej społeczności artystycznej, to ZPiT Biebrza czeka na Ciebie!

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 lutego, w poniedziałek. Godzina rozpoczęcia zostanie podana wkrótce. Organizatorką spotkania jest Urszula Figiel, którą można kontaktować pod numerem telefonu: 503 500 348. Zapisy są już otwarte, a my zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zespół Pieśni i Tańca Biebrza to nie tylko miejsce, gdzie brzmią tradycyjne melodie i wzruszające tańce ludowe, ale także społeczność, która dzieli pasję i miłość do polskiego folkloru. Każdy, kto pragnie włączyć się w kultywowanie dziedzictwa kulturowego, znaleźć nowych przyjaciół i rozwijać się artystycznie, jest mile widziany.

Podczas spotkania organizacyjnego dowiesz się więcej o historii ZPiT Biebrza, planach na przyszłość oraz jak możesz zaangażować się w działalność zespołu. Bez względu na to, czy jesteś śpiewakiem, tancerzem czy muzykiem, ZPiT Biebrza oferuje miejsce dla każdego, kto pragnie pielęgnować polskie tradycje.

Zapisz się już teraz i weź udział w pierwszym spotkaniu, które zapowiada się jako niezapomniana podróż w świat polskich tradycji ludowych.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Pani Agnieszka Panas – Nurtujące Dźwięki i Twórcza Pasja Zostały…

Następny Artykuł

100 Lat Pani Pelagii Ożlańskiej z Mikicina: Jubileusz pełen Śmiechu…

post-bars