LOADING...

Do góry

5 lutego 2024

Pani Agnieszka Panas – Nurtujące Dźwięki i Twórcza Pasja Zostały Docenione

 

W świecie sztuki i muzyki istnieją postacie, które nie tylko przekształcają dźwięki w piękne melodie, ale także wplatają w nie swoje serce i pasję. Jedną z takich osób jest Pani Agnieszka Panas, utalentowana instruktorka wokalna, która niedawno została uhonorowana półrocznym stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej przez samego Marszałka Województwa Podlaskiego, Artura Kosickiego.

To niezwykłe wyróżnienie to efekt zaangażowania, pasji i nieustannego oddania sztuce wokalnej przez Panią Agnieszkę. Stypendium otrzymane z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego stanie się impulsem do realizacji wyjątkowego projektu, który zatytułowany jest „60 lat łączy nas Biebrza – koncert jubileuszowy zespołu Nadbiebrzańskie Nutki”.

W ramach tego ambitnego przedsięwzięcia, Pani Agnieszka Panas nie tylko poprowadzi koncert jubileuszowy zespołu Nadbiebrzańskie Nutki, ale także zaangażuje się w tworzenie scenariusza, zbieranie historii związanych z zespołem oraz przygotowanie muzycznego, międzypokoleniowego widowiska. Projekt ten nie tylko celebrować będzie 60 lat istnienia „Nadbiebrzańskich Nutek”, ale również wniecie w świat dźwięków nową, świeżą energię.

Obchody 60-lecia “Nadbiebrzańskich Nutek” są zaplanowane na 22-23 czerwca 2024 roku. Warto już teraz zarezerwować ten termin, aby być świadkiem wyjątkowego wydarzenia artystycznego, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Pani Agnieszka Panas serdecznie zaprasza wszystkie dawne i obecne sympatyczki i sympatyków “Nadbiebrzańskich Nutek” do wzięcia udziału w koncercie. To wyjątkowa okazja nie tylko do uczestnictwa w muzycznym święcie, ale również do wspólnego dzielenia się historiami, wspomnieniami i miłością do muzyki, której „Nadbiebrzańskie Nutki” są oddane od tylu lat.

Pamiętajmy o datach – 22-23 czerwca 2024 – gdy dźwięki Biebrzańskiego Jubileuszu będą rozbrzmiewać, a Nutki zaserwują nam wyjątkową ucztę muzyczną. Niech ta data stanie się punktem zaczepienia dla wszystkich, którzy pragną być częścią tego wyjątkowego jubileuszu muzycznego.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Goniądz w Drodze do Cyberbezpieczeństwa: Nowy Projekt dla Bezpieczeństwa Informatycznego…

Następny Artykuł

Zaproszenie do Zespołu Pieśni i Tańca Biebrza: Odkryj Pasję Tradycji…

post-bars