LOADING...

Do góry

5 lutego 2024

100 Lat Pani Pelagii Ożlańskiej z Mikicina: Jubileusz pełen Śmiechu i Życzliwości

W dniu setnych urodzin Pani Pelagii Ożlańskiej z Mikicina, cała okolica zjednoczyła się, aby uczcić tę wyjątkową rocznicę. Rodzina, przyjaciele i koleżanki jubilatki zgromadzili się, aby wspólnie świętować sto lat pełnych życia, miłości i doświadczeń.

Uroczystość była wyjątkowym momentem, który umożliwiła bliskim oraz lokalnym władzom podziękowanie Pani Pelagii za setkę pełną pięknych chwil i wspomnień. W gronie gości znaleźli się Jan Joka – Wójt, Marek Jarosz – Zastępca Wójta, oraz Robert Wojtkielewicz – Przewodniczący Rady Gminy, którzy przynieśli ze sobą nie tylko serdeczność, ale także symboliczne prezenty.

Na ręce jubilatki trafiły piękne kwiaty, kosz słodyczy i list gratulacyjny, pełen życzeń zdrowia, pomyślności oraz dalszych wspaniałych lat. Spotkanie to nie tylko okazja do złożenia życzeń, ale również do podziękowania za setkę lat pełnych ciepła, mądrości i życzliwości.

Wszyscy zgromadzeni wyrazili życzenia, aby Pani Pelagia nadal cieszyła się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i otoczeniem życzliwych serc. Długowieczność i radość życia to wartości, które były podkreślane podczas uroczystości, a jubilatka była otoczona miłością swojej rodziny oraz licznych przyjaciół.

Jubileusz Pani Pelagii Ożlańskiej z Mikicina to nie tylko święto jednej osoby, ale również czas, kiedy społeczność lokalna łączy się, aby uczcić życie i doświadczenia jednej z najstarszych mieszkanek. Niech te sto lat staną się inspiracją dla wszystkich, by cieszyć się każdym dniem, czerpać radość z drobnych chwil i otaczać się serdecznością najbliższych. Sto lat, Pani Pelagio!

źródło: ugjaswily.wrotapodlasia.pl

Poprzedni Artykuł

Zaproszenie do Zespołu Pieśni i Tańca Biebrza: Odkryj Pasję Tradycji…

Następny Artykuł

Zgromadzenia Publiczne w Gminie Knyszyn w Związku z Kryzysem Dochodów…

post-bars