LOADING...

Do góry

30 stycznia 2024

Małe Studio Wokalne: Odkrywaj Talenty w Gminnym Ośrodku Kultury w Jaświłach

Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach serdecznie zaprasza uczniów klas I-VIII na fascynujące zajęcia “Małe Studio Wokalne”. To unikalna okazja dla młodych talentów, której celem jest rozwijanie pasji muzycznych, doskonalenie umiejętności wokalnych oraz budowanie atmosfery kreatywnego środowiska.

Data Rozpoczęcia i Miejsce Zajęć: Zajęcia “Małe Studio Wokalne” rozpoczną się już od 6 lutego i będą odbywać się w Gminnym Ośrodku Kultury w Jaświłach. We wtorki, w godzinach 16:30-20:30, młodzi uczestnicy będą mieli okazję odkrywać tajniki świata muzyki pod czujnym okiem prowadzących.

Rejestracja i Kontakt: Wszystkich chętnych do uczestnictwa w “Małym Studio Wokalnym” serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 85 716 80 11.

Spotkanie Organizacyjne: Aby lepiej poznać wszystkich zainteresowanych oraz omówić szczegóły dotyczące planu zajęć, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek, 6 lutego, o godzinie 16:30 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Jaświłach.

Dlaczego warto dołączyć do “Małego Studio Wokalnego”?

  1. Rozwijanie Talentów: Zajęcia są doskonałą okazją dla młodych utalentowanych wokalistów do dalszego rozwoju swoich umiejętności.
  2. Kreatywna Przestrzeń: “Małe Studio Wokalne” to nie tylko nauka śpiewu, ale również miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą wyrażać siebie, rozwijać kreatywność i budować pewność siebie.
  3. Przygoda z Muzyką: Poprzez różnorodne zadania i ćwiczenia, uczestnicy będą mogli poszerzać swoją wiedzę muzyczną oraz zdobywać nowe umiejętności.
  4. Integracja Społeczna: Wspólne muzykowanie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i budowaniu przyjaźni, tworząc przy tym przyjazną atmosferę.

Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach stawia sobie za zadanie wspierać rozwój artystyczny i kulturalny najmłodszych mieszkańców. “Małe Studio Wokalne” to doskonała inicjatywa, która pozwala dzieciom i młodzieży rozwijać swoje pasje w przyjaznym i inspirującym środowisku.

Niech “Małe Studio Wokalne” stanie się miejscem, gdzie każdy młody talent znajdzie swoje miejsce i gdzie rozkwitną nowe gwiazdy muzyczne! Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Jaświłach na muzyczną przygodę pełną radości i pasji.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Zaproszenie do Udziału w Biegu “Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy…

Następny Artykuł

Badania Ankietowe w Gospodarstwach Domowych na Terenie Województwa Podlaskiego

post-bars