LOADING...

Do góry

Zaproszenie od Siostr Terezjanek na Wyjątkowe Spotkanie z Najmłodszymi Parafianami

Siostry Terezjanki mają przyjemność zaprosić najmłodszych parafian na wyjątkowe spotkanie w połowie ferii szkolnych. To będzie niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu z siostrami oraz uczestnictwa w ciekawych i inspirujących zajęciach. Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniu połowy ferii.

Termin i Zgłoszenia do Spotkania

Spotkanie planowane jest na dzień połowy ferii szkolnych. Aby wziąć udział, prosimy o zgłoszenia do poniedziałku, 22 stycznia, do godziny 19:00. Zgłoszenia można dokonać poprzez przesłanie wiadomości na platformie Messenger lub telefonicznie dzwoniąc na numer parafialny w godzinach od 16:00 do 17:30. Jest to ważne, abyśmy mogli odpowiednio przygotować się na to wyjątkowe spotkanie i zapewnić wszystkim uczestnikom komfortowe warunki.

Plan Spotkania i Zajęcia dla Dzieci

Podczas spotkania, najmłodsi będą mieli okazję spędzić czas w towarzystwie Siostr Terezjanek, które chętnie podzielą się z nimi radością i wdzięcznością. Planowane są różnorodne zajęcia, dostosowane do wieku uczestników, które połączą edukację z zabawą. Siostry przygotowały również niespodzianki i atrakcje, które sprawią, że to przedpołudnie stanie się dla dzieci niezapomnianym przeżyciem.

Dwa Godziny Ferii na Spotkanie z Siostrami

Chociaż ferie to czas relaksu i zabawy, Siostry Terezjanki zachęcają najmłodszych do poświęcenia dwóch godzin tego okresu na spotkanie z nimi. To wyjątkowa okazja do nawiązania bliższego kontaktu z duchowym życiem parafii, a także do spędzenia czasu w radosnym i bezpiecznym otoczeniu.

Wsparcie Duchowe i Spotkanie Zbliżających się Świętych

Siostry Terezjanki są gotowe podzielić się nie tylko swoim czasem, ale także wsparciem duchowym dla najmłodszych. To spotkanie będzie okazją do rozmów, dzielenia się wiarą oraz poznawania tajników zbliżających się świąt i wydarzeń liturgicznych.

Zapraszamy więc najmłodszych parafian do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. Niech połowa ferii szkolnych stanie się czasem radosnej zabawy, ciekawych zajęć i budowania wspólnoty parafialnej pod opieką Siostr Terezjanek.

źródło: monki.archibial.pl

Poprzedni Artykuł

Koncert Kolędowy Diakonii Muzycznej Ruchu Światło – Życie Archidiecezji Białostockiej

Następny Artykuł

Turniej Charytatywny w Halową Piłkę Nożną “Delta Cup”

post-bars