LOADING...

Do góry

26 stycznia 2024

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniu 19 stycznia 2024 roku, Sala Widowiskowa Monieckiego Ośrodka Kultury stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia – koncertu zorganizowanego z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego wieczoru na scenie zaprezentowały się utalentowane zespoły VOC i mini VOC, dostarczając publiczności niezapomnianych chwil muzyki i radości.

Podziękowania dla uczestników koncertu

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym koncercie. Wasza obecność była dla nas nie tylko zaszczytem, ale także sprawiła, że atmosfera tego wieczoru była pełna ciepła i wzruszeń. Dziękujemy za to, że razem z nami świętowaliście to wyjątkowe święto, honorujące naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Występy zespołów VOC i mini VOC

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę zespołów VOC i mini VOC, które wnieśli niezwykły wkład w ten koncert. Ich energetyczne i pełne pasji występy sprawiły, że publiczność przeniosła się w świat muzyki pełnej emocji. Zarówno doświadczeni artyści, jak i młodzi muzycy z mini VOC, zachwycili widzów różnorodnością repertuaru i profesjonalizmem wykonania.

Świętowanie razem z Babcią i Dziadkiem

Pragniemy także skierować życzenia do wszystkich Babć i Dziadków, nie tylko tych, którzy uczestniczyli w koncercie, ale także tych, których serca były z nami w duchu. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta – niech zawsze będziecie zdrowi, szczęśliwi i otoczeni miłością swoich bliskich. To właśnie Wasza mądrość i doświadczenie budują fundament naszych rodzin i społeczeństwa.

 

źródło: kulturamonki.pl

 

Poprzedni Artykuł

Zagrożenia atmosferyczne: Apel o bezpieczeństwo obiektów budowlanych

Następny Artykuł

Otwarte Mistrzostwa Goniądza w Tenisie Stołowym

post-bars