LOADING...

Do góry

12 stycznia 2024

Warsztaty dla Pań: Kule do Kąpieli

 

Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach serdecznie zaprasza panie na wyjątkowe warsztaty “Kule do Kąpieli”, które odbędą się 8 lutego 2024 r. o godzinie 18:00. To doskonała okazja do stworzenia własnych, unikalnych kulek do kąpieli, które nie tylko dodadzą uroku codziennym chwilom relaksu, ale także mogą być świetnym pomysłem na prezent dla bliskich.

Wstęp Bezpłatny i Ograniczona Liczba Miejsc:

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział, konieczne jest zgłoszenie udziału pod numerem telefonu 784 617 082. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 5 lutego 2024 r. Nie czekaj zapisz się już teraz, aby mieć pewność, że będziesz mogła wziąć udział w tych kreatywnych warsztatach.

Czym są “Kule do Kąpieli”?

Kule do kąpieli to nie tylko piękny dodatek do relaksacyjnej kąpieli, ale także świetny sposób na zrelaksowanie się podczas ich tworzenia. Podczas warsztatów każda z uczestniczek będzie miała okazję stworzyć swoje własne kule, dostosowane do własnych preferencji zapachowych i kolorystycznych. To doskonała okazja, aby spędzić miło czas w kreatywny sposób.

Termin Warsztatów:

Warsztaty odbędą się 8 lutego 2024 r. o godzinie 18:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Jaświłach. Prosimy o punktualność, aby wszyscy uczestnicy mogli maksymalnie skorzystać z warsztatów.

Zapisy:

Aby zapewnić sobie miejsce na warsztatach, prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem 784 617 082 do dnia 5 lutego 2024 r. Nie zwlekaj z zapisaniem się, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Podsumowanie:

Warsztaty “Kule do Kąpieli” to nie tylko okazja do nauki nowego rzemiosła, ale także sposób na spędzenie przyjemnego wieczoru w towarzystwie innych kreatywnych osób. Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach serdecznie zachęca do udziału w tych wyjątkowych warsztatach, które przyniosą radość i satysfakcję z własnoręcznie wykonanych, aromatycznych kulek do kąpieli.

 

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

82. Wszechnica Biebrzańska: XXX lat Biebrzańskiego Parku Narodowego

Następny Artykuł

Programy Mieszkaniowe PFRON

post-bars