LOADING...

Do góry

12 stycznia 2024

Internet w Gminie Jasionówka dzięki Projektowi Unijnemu “Polska Cyfrowa”

 

Gmina Jasionówka cieszy się z zakończenia udanego projektu unijnego, który przynosi rewolucyjne zmiany w dostępie do Internetu. Inicjatywa ta, wpisująca się w ramy Programu Operacyjnego “Polska Cyfrowa”, została zrealizowana przez firmę IDEALAN Sp. z o.o., której zaangażowanie i wysiłki przyczyniły się do budowy nowej generacji szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Dzięki temu projektowi mieszkańcy Gminy Jasionówka teraz mają możliwość podłączenia swoich gospodarstw domowych do szybkiego Internetu o prędkości nawet do 600 Mb/s. Ta innowacyjna usługa stwarza nie tylko możliwość płynnego korzystania z internetowych zasobów, ale także otwiera drzwi do nowych technologicznych doświadczeń, umożliwiając pracę zdalną, naukę online czy komfortowe korzystanie z rozrywki w sieci.

IDEALAN Sp. z o.o., będąca liderem projektu, zrealizowała infrastrukturę umożliwiającą przyszłościowy rozwój cyfrowy w regionie. Teraz to mieszkańcy Gminy Jasionówka mogą cieszyć się pełnym potencjałem, jaki niesie ze sobą dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu.

Dodatkowo, firma Koba także oferuje swoje usługi w zakresie szerokopasmowego dostępu do Internetu, poszerzając tym samym możliwości wyboru dla lokalnej społeczności. Informacje na temat oferty Koba dostępne są pod numerem telefonu 85 333 33 33 oraz na stronie internetowej https://www.koba.pl.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Jasionówka do skorzystania z nowoczesnych usług internetowych, które są teraz dostępne w zasięgu ręki. Aby uzyskać więcej informacji na temat projektu oraz korzyści płynących z nowej infrastruktury, warto odwiedzić oficjalną stronę https://internet.gov.pl/.

Nowa era Internetu w Gminie Jasionówka to nie tylko kwestia dostępu do informacji, ale także szansa na dynamiczny rozwój społeczności lokalnej, zwiększenie konkurencyjności oraz podniesienie jakości życia mieszkańców. Projekt ten stanowi istotny krok w kierunku cyfrowej transformacji regionu, co przyczynia się do budowy nowoczesnego społeczeństwa opartego na zaawansowanych technologiach.

 

źródło: jasionowka.pl

Poprzedni Artykuł

Programy Mieszkaniowe PFRON

Następny Artykuł

Obwieszczenie Wojewody Podlaskiego o kwalifikacji wojskowej 2024

post-bars