LOADING...

Do góry

3 stycznia 2024

Noworoczny Koncert Kolęd z Okazji Święta Trzech Króli w Jasionówce

Święto Trzech Króli, obchodzone 6 stycznia, to czas magiczny, pełen tradycji i radosnej atmosfery. W tym wyjątkowym dniu Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Jasionówki serdecznie zaprasza wszystkich na uroczysty Noworoczny Koncert Kolęd, który odbędzie się z okazji tego wyjątkowego święta.

Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest od Mszy Świętej o godzinie 11:30 w parafialnym kościele w Jasionówce. To moment refleksji, wspólnoty i modlitwy, który sprawi, że świętowanie Trzech Króli nabierze jeszcze głębszego, duchowego wymiaru.

Po Mszy Świętej, wszystkich miłośników muzyki i kolęd zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się również w kościele parafialnym w Jasionówce. Młodzieżowa Orkiestra Dęta przygotowała bogaty repertuar kolęd, który wniesie do serc słuchaczy radość, ciepło i świąteczny nastrój.

Młodzi muzycy z Jasionówki z dumą podzielą się swoim talentem, przekazując publiczności wyjątkową melodię świąt. Dęciarze z orkiestry, pod dyrekcją utalentowanego dyrygenta, zabiorą nas w muzyczną podróż po klasycznych i nowoczesnych aranżacjach kolęd.

Noworoczny Koncert Kolęd to nie tylko okazja do wspólnego śpiewania i słuchania pięknej muzyki, ale również czas, który sprzyja integracji społeczności lokalnej. Młodzieżowa Orkiestra Dęta, działająca na co dzień na rzecz kultury i sztuki w Jasionówce, pragnie podzielić się swoim zapałem i pasją z mieszkańcami oraz przybyłymi gośćmi.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Święto Trzech Króli z Młodzieżową Orkiestrą Dętą z Jasionówki to nie tylko spotkanie z muzyką, ale również okazja do przeżycia magicznej atmosfery świąt na nowo.

Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 11:30, a następnie na koncert kolęd, który rozpocznie się tuż po zakończeniu liturgii. Niech ta świąteczna melodia napełni nasze serca radością i wiarą w dobro, a wspólne świętowanie umocni więzi społeczności lokalnej.

Święto Trzech Króli z Młodzieżową Orkiestrą Dętą z Jasionówki to wyjątkowy sposób na rozpoczęcie Nowego Roku w atmosferze muzyki, śpiewu i wspólnoty. Niech ta tradycyjna i pełna serdeczności inicjatywa wpisze się w kalendarz lokalnych wydarzeń, przynosząc radość mieszkańcom Jasionówki i okolic.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Rock na Bagnie: Pełna Lista Wykonawców i Niezapomniane Wydarzenia na…

Następny Artykuł

Ankieta dotycząca Strategii Rozwoju Gminy Krypno na Lata 2025-2034

post-bars