LOADING...

Do góry

19 grudnia 2023

Nowe władze Promienia

15 grudnia członkowie LKS Promień Mońki na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym wybrali nowy Zarząd Klubu na następne cztery lata działalności.

Sprawozdania z osiągnięć sportowych przedstawili: Mieczysław Gawieńczyk z tenisa stołowego, Bogdan Siebra z lekkoatletyki, Marcin Wrutniak z piłki nożnej. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej odczytał Wiesław Godlewski.

Działalność finansowa Klubu opiera się przede wszystkim na dotacji Urzędu Gminy Mońki, za co Zarząd dziękował Burmistrzowi Moniek Panu Zbigniewowi Karwowskiemu. Zarząd również dziękuje za wsparcie finansowe: Urzędu Marszałkowski Województwa Podlaskiego ROLTRANS, WIGO Wiesław Godlewski, Monieckiej Spółdzielni Mieszkaniowo Lokatorskiej, EMILTRANS, Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej, TOOLCO Kazimierz Mitroszewski, Nadleśnictwu Knyszyn, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych, Piekarni REVMOD, Agrona Czesław Kuprel, POMIAR J i P. Andraka, MCTH Andrzeja Purty.

Pozyskane środki wydatkowane były na cle konieczne i niezbędne tj. opłacenie przejazdów na zawody, dojazd zawodników na treningi, opłacenie sędziów, opłacenie szkoleniowców, sprzęt sportowy, ubezpieczenie, badania lekarskie, opłaty regulaminowe na rzecz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Władze dziękują również rodzicom naszych młodych piłkarzy za zaangażowanie i pomoc przy organizacji turniejów i wyjazdów na mecze. Na chwilę obecną LKS Promień nie posiada żadnych zadłużeń finansowych, a wszystkie zobowiązania są realizowane na bieżąco.

Skład nowego Zarządu:

  1. – Marcin Grygo – Prezes
  2. – Marcin Wrutniak – Wiceprezes
  3. – Tomasz Zdański – Sekretarz
  4. – Damian Purta – Skarbnik
  5. – Grzegorz Głódź – Członek
  6. – Arkadiusz Magnuszewski – Członek
  7. – Adam Zalewski – Członek

 

Komisja Rewizyjna:

  • – Wiesław Godlewski
  • – Mieczysław Gawieńczyk
  • – Bartosz Kobrzyniecki

 

Nowo wybranym w dniu dzisiejszym władzom LKS Promień Mońki życzymy powodzenia i sukcesów w działalności na rzecz sportu monieckiego.

Promień jest jednym z najstarszych podlaskich klubów piłkarskich. 14 marca 1963 roku Urząd Spraw Wewnętrznych w Białymstoku wydaje decyzję o zarejestrowaniu stowarzyszenia pod nazwą Ludowy Klub Sportowy “Promień LKS “Promień” z siedzibą w Mońkach”. Pierwszym Prezesem LKS “Promień” został Pan Czesław Gartych.

 

Źródła: e-monki.pl

Poprzedni Artykuł

Zaproszenie na Wigilię dla osób samotnych

Następny Artykuł

Bartłomiej Kobrzyniecki nowym trenerem seniorów

post-bars