LOADING...

Do góry

Konferencje “W zdrowym ciele zdrowy duch” w Parafii św. Brata Alberta w Mońkach: “Dlaczego nie możemy mieć dziecka?”

Parafia św. Brata Alberta w Mońkach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w cyklu konferencji pt. “W zdrowym ciele zdrowy duch”, które połączą różnorodne aspekty zdrowia fizycznego i duchowego. Wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2023 r. (piątek) o godzinie 18:45 w kościele Św. Brata Alberta w Mońkach.

Temat tego konkretnego spotkania brzmi “Dlaczego nie możemy mieć dziecka?” i jest to zagadnienie, które dotyka wiele par, stawiając przed nimi wyzwania emocjonalne i fizyczne. Na konferencji spotkamy specjalistkę, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej delikatnej dziedzinie.

Prelegentem jest dr n. med. Magdalena Szymańska, doświadczony lekarz ginekolog oraz ceniony nauczyciel akademicki. Dr Szymańska specjalizuje się w dziedzinie leczenia niepłodności, co sprawia, że jej wiedza na temat przyczyn i metod radzenia sobie z tą trudnością jest nieoceniona. Jej prezentacja będzie nie tylko profesjonalnym spojrzeniem na temat medyczny, ale także dostarczy wsparcia i zrozumienia dla tych, którzy zmierzają przez trudny szlak walki o potomstwo.

Drugim prelegentem jest ks. Filip Zdrodowski, wikariusz parafii Św. Brata Alberta w Mońkach. Duchowny podzieli się spojrzeniem duchowym na temat trudności związanych z niepłodnością. Jego obecność wzbogaci konferencję o perspektywę duchową, oferując wsparcie i otuchę wszystkim uczestnikom.

Miejsce spotkania zostało wybrane z myślą o wyjątkowej atmosferze. Po wieczornej mszy świętej w kościele Św. Brata Alberta w Mońkach, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję uczestniczyć w konferencji. Warto podkreślić, że wstęp na to wydarzenie jest wolny, co sprawia, że każdy może wziąć udział i skorzystać z cennych informacji oraz doświadczeń prelegentów.

Konferencje “W zdrowym ciele zdrowy duch” w Parafii św. Brata Alberta to znakomita okazja do poszerzenia wiedzy na temat zdrowia fizycznego i duchowego, a temat “Dlaczego nie możemy mieć dziecka?” wpisuje się w troskę o najważniejsze sfery życia. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, które ma na celu nie tylko dostarczenie informacji, ale również budowanie wsparcia i solidarności w społeczności.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Pokaz filmu “Śladami Powstania Styczniowego na Podlasiu” w reżyserii Lidii…

Następny Artykuł

Święty Mikołaj Rozdaje Radość w Mońkach!

post-bars