LOADING...

Do góry

29 listopada 2023

Młode Tancerki z Moniek na Zawodach Hip Hop Dance “Battle 58” w Stolicy

Minioną sobotę dla młodych tancerek z Moniek okazała się nie tylko dniem intensywnej rywalizacji, ale także niezapomnianym doświadczeniem na międzynarodowej scenie hip-hop dance. Grupa utalentowanych dziewcząt wyruszyła do stolicy, aby stanąć twarzą w twarz z wyjątkowo wysokim poziomem konkurencji na zawodach “Battle 58”.

Zawody nie tylko zgromadziły tancerzy z różnych zakątków Polski, ale także stanowiły arenę zmagań z utalentowanymi reprezentantami innych krajów, takich jak Wielka Brytania, Holandia, Łotwa, Estonia i Ukraina. To było prawdziwe wyzwanie, które sprawiło, że dziewczyny musiały dać z siebie wszystko, aby stanąć na wysokości oczekiwań.

Poziom zawodów okazał się być wyjątkowo wysoki, ale młode tancerki z Moniek nie tylko stanęły na wysokości zadania, lecz także dostarczyły niezapomnianego widowiska. Ich energiczne i pełne pasji występy zyskały uznanie zarówno widzów, jak i jury. Dziewczyny nie tylko rywalizowały, ale również uczyły się od najlepszych, wymieniając doświadczenia z rówieśnikami z różnych kultur.

Po zakończonych zawodach grupa wróciła do Moniek bogatsza o nowe doświadczenie, pełna motywacji do dalszego doskonalenia swojego warsztatu tanecznego. To dla nich nie tylko sportowe wyzwanie, ale także okazja do poszerzania horyzontów i zdobywania cennych umiejętności życiowych.

Skrót z wydarzenia pokazuje nie tylko talent i zaangażowanie tancerzy, ale również atmosferę przyjaznej rywalizacji i wymiany kulturowej. Młode tancerki z Moniek udowodniły, że są gotowe konfrontować się z najtrudniejszymi wyzwaniami na parkiecie, zawsze zachowując entuzjazm i radość z tańca. To z pewnością tylko początek ich tanecznej przygody na międzynarodowej scenie hip-hop.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Artykuł

Uroczyste Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej w Szkołę Podstawowej Nr 2 w…

Następny Artykuł

Rzeki – Nasze, Zapomniane, Znikające: Spotkanie z Pawłem Średzińskim w…

post-bars