LOADING...

Do góry

9 listopada 2023

“PIOSENKI – MOJE DROGOWSKAZY” – RECITAL AGNIESZKI SKARŻYŃSKIEJ

W niedzielę wieczorem mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym recitalu poezji śpiewanej pt. “Piosenki – Moje drogowskazy”. Wydarzenie odbyło się w sali widowiskowej Mediateki i było niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich obecnych.

Na scenie zabrzmiały utwory takich wybitnych artystów jak Agnieszka Osiecka, Cyprian Kamil Norwid, Małgorzata Nawrocka i wielu innych. Autorka tekstów i muzyki, Agnieszka Skarżyńska, wykonawczyni wieczoru, zaprezentowała również kilka swoich autorskich kompozycji, które okazały się prawdziwymi perełkami.

Na scenie nie była jednak sama. Towarzyszyli jej Piotr Szerszenowicz, który odpowiedzialny był za klawisze, oraz Maciej Samluk, grający na elektrycznej i elektroakustycznej gitarze. Ich gra była wyjątkowo dopasowana i dodawała magii całemu show.

Jednak nie tylko muzyka czarowała publiczność tego wieczoru. Agnieszka Skarżyńska była nie tylko wspaniałą wokalistką, ale również utalentowaną narratorką historii. Podczas przerw między utworami dzieliła się z nami swoimi osobistymi przeżyciami i niezapomnianymi momentami z jej życia.

Warto wspomnieć, że Agnieszka Skarżyńska pochodzi z Kulesz. W trakcie występu opowiedziała nam o swojej ścieżce artystycznej, a także o swoim życiu zawodowym i prywatnym. Mówiła o występach w chórkach Maryli Rodowicz oraz o swojej pracy w Niemczech. Jej historia była pełna inspirujących zwrotów akcji i dowodziła, że marzenia można osiągnąć, jeśli tylko na nie ciężko pracujemy.

Atmosfera podczas koncertu była niezwykle wzruszająca. Publiczność na bieżąco wspierała wykonawczynię, wzruszając się jej słowami i poruszającymi melodiami. Każdy utwór wyzwalał w widowni różne emocje – od radości po smutek, ale przede wszystkim dawał nam chwilę refleksji nad sensem życia i ważnością „drogowskazów”, które napotykamy w naszej podróży.

“Piosenki – Moje drogowskazy” to niezwykłe wydarzenie, które na długo zostanie w naszej pamięci. Obecność na tym koncercie było zapewne dla każdego niepowtarzalnym przeżyciem i wartościowym doświadczeniem artystycznym. Cieszymy się, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wieczorze i z pewnością będziemy śledzić kolejne dokonania Agnieszki Skarżyńskiej.

 

źródło: bpmonki.pl

Poprzedni Artykuł

Akcja liść w Mońkach

Następny Artykuł

INFORMACJA O WYŁĄCZENIACH PRĄDU NA TERENIE GMINY KNYSZYN

post-bars