Search
Dodaj stronę
Sign In

KEEZA IV liga. Promień Mońki – MOSP Białystok 4:1 /2:0/

KEEZA IV liga. Promień Mońki – MOSP Białystok 4:1 /2:0/

W 13 kolejce KEEZA IV ligi Promień podejmował na własnym boisku zespół MOSP-u Białystok. Goście nadzwyczaj dobrze radzą w lidze w tym sezonie.Przed tym spotkaniem zajmowali 8 miejsce w ligowej tabeli. Zapowiadało się więc ciekawe i trudne spotkanie.

Promień spotkanie rozpoczął od zdecydowanych ataków na bramkę przeciwnika. W 3 min. po świetnej akcji zespołu i jeszcze lepszym jej wykończeniu po strzale Arkadiusza Wojno Promień objął prowadzenie 1:0.Gospodarze poszli za ciosem mając przewagę w polu w 14 min. znowu Wojno po minięciu obrońców w polu karnym został przez jednego z nich faulowany za co sędzia podyktował rzut karny. Skutecznym wykonawcą karnego był sam poszkodowany zdobywając bramkę na 2:0. Po ok.30 minutach gra się wyrównała goście nieco grożniej atakowali ale na posterunku zawsze był bramkarz Promienia Krzysztof Wojtkielewicz.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza w wykonaniu Promienia. W 51 min. po akcji Wojno i podaniu do Macieja Odyjewskiego ten ostatni zdobywa trzecią bramkę dla gospodarzy.W 67 min. Patryk Pawełko po podaniu Damiana Purty zdobywa czwartą bramkę. W 81 min.goście zdobywają bramkę na 1:4. Pomimo jeszcze kilku okazji na zdobycie bramki z obu stron wynik nie uległ zmianie. W pełni zasłużone zwycięstwo Promienia 4:1.

Promień: Wojtkielewicz, D.Purta, Stachelek, Czerniawski, M.Purta, Klim, Chojnowski, Pawełko, Wojno, Czerech, Odyjewski. Na zmiany wchodzili: Poliński, Godlewski, Sobolewski.

Wiesław Godlewski

Add Comment

Your email is safe with us.

Zaloguj sięStronyMonki.pl

Szczegóły konta zostaną potwierdzone e-mailem.

Resteuj Twoje Hasło